top of page
Scada.png

Scada

 
 

Proses otomasyonu endüstrisi için kullanımı kolay, sezgisel insan sistemi arayüzü çözümleri yelpazesi.
Essential HSI Suite, son kullanıcılara, mühendislere ve sistem entegratörlerine çeşitli kullanıcı dostu ve sezgisel insan sistem arayüzleri sunar. Paket, yüksek performanslı bir grafik kitaplığı da dahil olmak üzere gerçek zamanlı çalışma için ölçeklenebilir PC tabanlı bir SCADA sistemi içerir; ABB'nin Akıllı İstemci teknolojisi aracılığıyla alarm yönetimi, kısa mesaj ve salt okunur uzaktan erişim seçenekleri.

Verimli alan tasarrufu

Doğru ve yüksek performans

Yüksek koruma

Ürünlerimiz

RELIANCE SCADA .jpeg

RELIANCE SCADA

expand.png
ABB-zenon-scada.jpg

ZENON SCADA

expand.png
ABB Symphony Plus DCS .jpeg

ABB Symphony Plus DCS

expand.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

RELIANCE SCADA

 

Reliance SCADA, endüstriyel otomasyon ve kontrol sistemleri için güvenilir ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar.Esnek mimarisi ile Reliance, farklı endüstriyel uygulamalara kolay entegrasyon sağlar ve özelleştirilebilir çözümler sunar.Gelişmiş veri görselleştirmesi ve analitik yetenekleri sayesinde Reliance SCADA, operatörlere gerçek zamanlı veri erişimi ve kontrol imkanı sunar.Reliance SCADA, endüstri 4.0 standartlarına uygun olarak tasarlanmış, akıllı üretim ortamlarında verimliliği artırmak için geliştirilmiştir.
Reliance, enerji yönetimi ve süreç optimizasyonu konularında çeşitli endüstri sektörlerine uygun çözümler sunar.Reliance'ın kullanıcı dostu arayüzü, operatörlerin kompleks süreçleri anlamalarını ve yönetmelerini kolaylaştırır

RELIANCE SCADA .jpeg

ZENON SCADA

 

Zenon SCADA, endüstriyel süreçleri etkili bir şekilde izlemek ve kontrol etmek için gelişmiş bir platform sunar. Benzersiz görsel deneyimi ve kullanıcı dostu arayüzü ile Zenon SCADA, operatörlere hızlı ve verimli bir kontrol imkanı sağlar. Enerji verimliliği odaklı akıllı özellikleri sayesinde, Zenon SCADA, işletmelerin enerji tüketimini optimize etmelerine ve maliyetleri düşürmelerine yardımcı olur. Çeşitli endüstri standartlarına uyumluluğu ve esnek entegrasyon yetenekleri ile Zenon SCADA, mevcut sistemlere sorunsuz bir şekilde entegre olabilir. Gelişmiş güvenlik önlemleri ve yetkilendirme kontrolleri ile Zenon SCADA, endüstriyel sistemlerinizi koruma altına alarak güvenilirlik sağlar

ABB-zenon-scada.jpg
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

ABB Symphony Plus DCS

 

ABB Yetenek™ Symphony® Plus, tüm tesisin otomasyonu, entegrasyonu ve optimizasyonu yoluyla tesis verimliliğini ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir dağıtılmış kontrol sistemidir (DCS).
 
Enerji üretimi ve su endüstrileri için tercih edilen toplam tesis otomasyon platformu olarak kökleri 35 yılı aşkın bir geçmişe sahip olup, en zorlu gereksinimleri karşılar ve on yıldan fazla bir süredir ABB'nin 1 numaralı küresel DCS sağlayıcısı tedarikçisi olmasına yardımcı olmuştur.

Symphony Plus, Symphony dağıtılmış kontrol sistemleri ailesinin önceki tüm nesilleriyle (Network 90, INFI 90, INFI 90 OPEN, Symphony Harmony, Contronic ve Symphony Melody) geriye dönük olarak uyumludur.

ABB Symphony Plus DCS .jpeg
bottom of page