Select Page

HALICI GROUP Proje & Taahhüt Ekibini Güçlendiriyor ve Genişletiyor

Proje Hakkında

HALICI GROUP yeni dünyanın inşasında; müşterilerin, çalışanların, ortakların ve toplumun ilk tercih edeceği uluslararası bir müteahhitlik firması olmak misyonuyla çıktıkları bu yolda sağlam adımlarla ilerliyor. Sektördeki 26 yıllık tecrübesi ile Proje & Taahhüt Ekibini güçlendiriyor ve genişletiyor. Yurtiçi ve uluslararası arenada anahtar teslim proje hizmetlerini müşterilerine sunuyor. Hayata geçirdiği projelerde detaylı şartname analizleri, doğru ürün ve teknik yöntem seçimi ile Maliyet/Fayda Analizi yaparak optimum çözümler oluşturuyor.  

Başlıca çalışma alanları arasında;

Su ve Atık Su Artıma Tesisleri
Büyük Altyapı Projeleri
Enerji & Güç Üretim Tesisleri
Demiryolu ve Ulaşım Sistemleri
Kâğıt, Metal, Mineral ve Çimento Tesisleri
Rafineri, Kimya ve Petrokimya Tesisleri
Ve Diğer Her Tür Endüstriyel Tesisleri bulunmaktadır.

HALICI GROUP diğer birçok inşaat müteahhitlik firmalarının aksine sadece inşaat mühendisliği disiplininde değil, 26 yıllık endüstriyel elektrik, elektronik, otomasyon, mekanik ve robotik tecrübesi ile projelerinize farklı bir bakış açıları ile yaklaşıp, çok yönlü ve çağın gerektirdiği yeniliklere sahip çözümler sunuyor.

HALICI GROUP Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşümün Türkiye’ deki öncü firmalarından biri olarak çıktığı bu yolda müşterilerinin ihtiyaç duydukları yatırımların gelişen dünyaya ayak uydurabilmesi için bu misyon doğrultusunda projelendiriyor ve uygulayarak hayata geçiriyor. Böylece HALICI GROUP tarafından hayata geçirilen müşterilerine ait projelerin ve yatırımların gelişen teknolojiye adapte edilebilirliğini sağlayarak işlevsel ve ekonomik ömürlerini maksimumda tutuyor.

İş sağlığı ve güvenliğini kurumsal bir değer ve temel bir insan hakkı olarak ele alıp, tüm faaliyetlerinde sağlık ve güvenliğin korunmasına maksimum önem veriyor.

+1.000 REFERANS PROJELERİNDEN BAZI ÖRNEKLER

Çerkezköy İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi / Anahtar Teslim
Güney Afrika Gövde Poliüretan Hattı Elektrifikasyonu
Milas – Bodrum Havalimanı enerji izleme ve kontrol sistemi.
Romanya Kapı Poliüretan Hattı Elektrifikasyonu
Türkiyenin Birçok Bölgesinde Güneş ve Rüzgâr Enerji Üretim Tesisi
Tayland Kapı Poliüretan Hattı Elektrifikasyonu
Büyük Çekmece İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi / Anahtar Teslimi Elektrifikasyon
Çanta İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi / Anahtar Teslimi Elektrifikasyon

Diğer Projeler