top of page

PLC Ürünleri

 
 

ABB'nin AC500 PLC'si endüstriler, altyapı ve makine üreticileri için kanıtlanmış bir teknolojidir ve müşteri hedef uygulamalarında gelişmiş çözümler sağlar. Entegrasyonu kolay ve uzun kullanım ömrüne sahip otomasyon cihazlarımız, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve ekipman üreticilerimizin üretkenliği, güvenilirliği, güvenliği ve güvenli bulut bağlantısını geliştirmelerine yardımcı olur.

Verimli alan tasarrufu

Doğru ve yüksek performans

Yüksek koruma

Ürünlerimiz

AC500 - ECO.png

AC500 - ECO

expand.png
AC500.png

AC500

expand.png
AC500-XC.png

AC500 - XC

expand.png
AC500-S.png

AC500 - S

expand.png
HMI.png

HMI

expand.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

AC500 - S

 

Emniyet otomasyonunda güvenilirlik, verimlilik ve esneklik söz konusu olduğunda ABB, 30 yılı aşkın süredir uzmanların en karmaşık uygulamaları bile karşılamak için güvendikleri ortak olmuştur. Mühendislerimiz dünya çapında insanları, makineleri, süreçleri ve çevreyi korumayı amaçlayan yenilikçi ve sağlam yaklaşımlarıyla tanınmaktadır.

AC500-S.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

AC500 - ECO

 

ABB'nin AC500-eCo'su, küçük ve esnek PLC çözümlerinin genellikle ideal çözümü temsil ettiği modern endüstriyel otomasyon uygulamaları için uygun maliyetli bir ölçeklenebilir kompakt PLC serisidir.

AC500 - ECO_edited.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

AC500

 

AC500 PLC serisiyle ölçeklenebilir, uygun maliyetli ve esnek otomasyon çözümleri tasarlamak ve oluşturmak için güvenilir ve güçlü bir platform sağlıyoruz.

AC500.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

AC500 - XC

 

Ölçeklenebilir, uygun maliyetli ve esnek otomasyon çözümleri tasarlamak ve oluşturmak için güvenilir ve güçlü bir platform sağlıyoruz. Platformumuz zorlu çevre koşullarında bile işlevsel ve çalışır durumda olmalıdır. Bu nedenle ekstrem koşullar versiyonlarını geliştiriyoruz.

AC500-XC.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

HMI

 

CP600-eCo, CP600 ve CP600-Pro kontrol panelleri, kişiye özel kullanım için çok çeşitli özellikler ve işlevler sunar. CP600 platformu, ekonomik uygulamalara yönelik kontrol panelleri, sağlam standart operatör panelleri, üst düzey çoklu dokunmatik insan-makine arayüzleri (HMI'ler) ve zorlu çevre koşullarında güvenilir çalışma için tasarlanmış kontrol panelleri dahil olmak üzere farklı performans seviyeleri sunar.

HMI.png
bottom of page