top of page
_Company Presentation-aR7    - 2024-04-29T212021_edited.jpg

Orta Gerilim Sürücüler

 
 

ABB, 250 kW'dan 100 MW üzerine kadar güç aralıklarında orta gerilim AC sürücüler konusunda dünya çapında lider bir tedarikçidir. Bu sürücüler, çimento, maden ve mineral, enerji, su, metal, denizcilik, kimya, petrol ve gaz gibi çeşitli endüstrilerdeki uygulamalar için idealdir. Motor hızını gerçek ihtiyaca uygun şekilde ayarlayarak enerji tüketimini optimize eder ve CO2 emisyonlarını azaltır. Bu özelliği ile ABB'nin orta gerilim AC sürücüleri, endüstriyel işlemlerin verimliliğini artırırken çevresel sürdürülebilirlik sağlamada kritik bir rol oynar.

Verimli alan tasarrufu

Doğru ve yüksek performans

Yüksek koruma

Ürünlerimiz

Genel amaçlı sürücü, ACS580MV .jpeg

Genel amaçlı sürücü, ACS580MV

expand.png
ABB ACS1000 .jpeg

ABB ACS1000

expand.png
ABB ACS2000 .jpeg

ABB ACS2000

expand.png
MEGADRIVE-LCI .png

MEGADRIVE-LCI

expand.png
Endüstriyel sürücü, ACS6080 .png

Endüstriyel sürücü, ACS6080

expand.png
ABB ACS5000 .png

ABB ACS5000

expand.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Genel amaçlı sürücü, ACS580MV

 

ACS580MV orta gerilim konvertörü, en yüksek güvenilirliği sağlarken karmaşık şeyleri basite dönüştürür. Basit ayarlar menüsü ve asistanlar, değişken hızlı sürücüyü hızlı bir şekilde devreye almanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olur. Tüm temel özellikler standart olarak yerleşik olup ilave donanım ihtiyacını azaltırken sürücü seçimini kolaylaştırır. Sürücünün, pompalar, fanlar ve konveyörler ve karıştırıcılar gibi diğer birçok uygulamayı (değişken ve sabit tork) kontrol etmesi açısından kullanımı kolaydır.

Genel amaçlı sürücü, ACS580MV _edited.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

ABB ACS1000

 

Sektörünüz ne olursa olsun orta gerilim ACS1000 sürücü, standart uygulamalarınızı kontrol etmek ve proseslerinizi optimize etmek için çok yönlü bir cihazdır. Genişletilmiş önceden tasarlanmış seçenekler arasından seçim yaparak sürücüyü özel uygulamanıza göre uyarlayın. Kapsamlı çok yönlülük, ACS1000'i farklı koşullar ve ortamlarda, hatta tehlikeli alanlarda bile çalışmaya uygun hale getirir. Günlük işlerinizde yüksek güvenilirlik, sürücünün basit tasarımı ve uzun yıllar boyunca kendini kanıtlamış sağlam kontrol platformuyla sağlanır.

ABB ACS1000 _edited.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

ABB ACS2000

 

Orta gerilim ACS2000 sürücüsü, tüm endüstrilerdeki çok çeşitli standart uygulamalara mükemmel şekilde uyum sağlayan çok yönlü endüstriyel bir üründür. Çeşitli seçenekler ve sürücü konfigürasyonları, proseslerinizin ve sistemlerinizin verimliliğini artırmak için mükemmel uyumu seçmenize olanak tanır. Sınırsız çok yönlülük, ACS2000'in dünyanın her yerindeki tehlikeli alanlar da dahil olmak üzere farklı koşullara ve ortamlara mükemmel uyum sağlamasını sağlar. Her gün, her yerde güvenilir operasyonlar sağlayan sürücünün basit tasarımından ve sağlam kontrol platformundan yararlanın.

ABB ACS2000 _edited.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

ABB ACS5000

 

ACS5000 orta gerilim sürücüsü, kompresörler, pompalar ve fanlar gibi yüksek güçlü uygulamalarınızı zahmetsizce kontrol eder. Birçok alandaki işlemlere uygundur ancak sağlam tasarımı nedeniyle özellikle kimya, petrol, gaz ve enerji üretim endüstrileri için uygundur. Sürücü, sisteminizle sorunsuz bir şekilde entegre olan ve süreçlerinizin verimliliğini artıran, sektöre özel çeşitli özelliklerle birlikte gelir. ACS5000'in geliştirilmiş ark dirençli tasarımı sayesinde, personeliniz ve ekipmanınız için günlük operasyonlarınızda en yüksek güvenlikten emin olabilirsiniz.

ABB ACS5000 _edited.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Endüstriyel sürücü, ACS6080

 

Metal, madencilik ve denizcilik endüstrileri gibi zorlu süreçleri çalıştıran endüstriyel operasyonlar, tesislerin daha verimli çalışmasını, daha yüksek kalitede çıktı üretmesini ve karlılığı artırmasını sağlamak için yüksek performanslı motor kontrolü gerektirir. Yeni ACS6080 sürücüsü, öncüsü ACS6000 ile aynı son derece güvenilir donanımı korurken, çığır açan MP 3 C kontrol teknolojisini sunarak bu gereksinimleri karşılar.

Endüstriyel sürücü, ACS6080 _edited.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

MEGADRIVE-LCI

 

MEGADRIVE-LCI'de sunulan kanıtlanmış teknoloji, yüksek güçlü uygulamalarınızı kontrol eder ve büyük senkron motorların yumuşak şekilde çalıştırılmasını sağlayarak şebeke ve makineleriniz üzerindeki etkiyi azaltır. Uzun yıllara dayanan başarılı performansı sayesinde sürücü, yüksek kullanılabilirliği ve güvenilirliği ile ünlüdür. Sürücünün basit tasarımı ve kanıtlanmış bileşenleri, sorunsuz kullanım ve süreçlerinizin maksimum çalışma süresini sağlar. Her gün ve her yıl güvenebileceğiniz verimli çalışma sağlayarak size gönül rahatlığı sağlayan bir tahrik çözümü edinin.

MEGADRIVE-LCI _edited.png
bottom of page