top of page

Güvenli akıllı ve sürdürülebilir

 
 

ABB'nin Elektrifikasyon işletmesi her zaman yenilikçi elektrifikasyonun ön saflarında olmuştur ve günümüzde güvenli, akıllı ve sürdürülebilir elektrifikasyonun geleceğini yazmaktadır. Kentleşme ve dünyanın giderek daha düşük karbonlu bir gelecek yaratmaya yönelmesi ile ABB’nin dijital olarak bağlı ABB AbilityTM erişimli çözüm ve hizmetleriyle desteklediği elektrifikasyonun dünyadaki stratejik rolü büyümektedir. Mobilitenin geleceği de elektriklidir ve dünyanın fosil yakıtlardan elektro mobiliteye geçmesine imkan tanıyan şarj alt yapısını kuran ABB o gelecekte yerini almıştır.

Öne Çıkanlar

akıllı ev.jpeg

Akıllı Evler

expand.png
WhatsApp Image 2024-06-06 at 00.24.03.jpeg

Akıllı Binalar

expand.png
WhatsApp Image 2024-06-06 at 00.24.28 (1).jpeg

Akıllı Şehirler

expand.png
akıllı ulaşım.jpeg

Akıllı Ulaşım

expand.png
veri merkezleri.jpeg

Veri Merkezi Çözümleri

expand.png
enerji dağıtım.jpeg

Enerji Dağıtımı

expand.png
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Enerji Dağıtımı

 

ABB, entegre yenilenebilir enerji kaynaklarına sahip yeni bir elektrik enerjisi dağıtımı dünyasında, minimum güç kaybıyla güvenilirlik ve güvenliği sağlamak için gereken akıllı dağıtım çözümlerine sahiptir.

enerji dağıtım.jpeg
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Akıllı Ulaşım

 

Ulaşım, tüm emisyonların yaklaşık %24'ünü oluşturarak küresel CO2 emisyonlarına önemli bir katkıda bulunmaktadır. Bunun %75'inden fazlası otomobiller, kamyonlar ve motosikletler dahil olmak üzere karayolu taşımacılığıdır. Binek otomobiller ise küresel karayolu taşımacılığı emisyonlarının %60'ını oluşturmaktadır.

 

Yenilenebilir enerji üretimi ile birlikte elektrikli mobilite, küresel CO2 emisyonlarını önemli ölçüde azaltarak CO2 emisyon hedeflerine ulaşmamıza, kirliliği ve gürültüyü azaltmamıza ve sağlığımızı ve konforumuzu iyileştirmemize yardımcı olabilir.

akıllı ulaşım.jpeg
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Veri Merkezi Çözümleri

 

Veri merkezi çözümlerimiz ve entegre sistemlerimiz, ağır sanayi uygulamaları ve dünyanın sürekli artan veri talepleri için tasarlanmıştır. Bulut, colocation(sunucu barındırma), telekomünikasyon ve finansal hizmetler alanındaki müşterilerimiz için teknolojiler sunuyoruz. Avantaj oldukça açık: 

  • Talebinizle birlikte büyüyüp küçülebilen esnek ve güvenilir altyapı.

  • Otomasyonu kolaylaştırmak için altyapınıza derin görünürlük.

  • Enerjinizi nasıl yöneteceğiniz konusunda size daha fazla seçenek sunmak için akıllı şebeke bağlantıları.

Karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, ister yer tasarrufu, modülerlik ve esneklik, enerji verimliliği, sürekli çalışma ister güvenlik ve emniyet olsun, bunların üstesinden gelmek için gereken çözümlere sahibiz.

veri merkezleri.jpeg
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Akıllı Şehirler

 

Akıllı şehir, bireylerin daha güvenli, daha akıllı ve daha sürdürülebilir bir şekilde yaşamasını, çalışmasını ve hareket etmesini sağlayan, sürekli gelişen bir ekosistemdir. ABB'nin yenilikleri, daha iyi yaşam kalitesi, güvenlik, verimlilik ve sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemektedir.

ABB, dijital ve operasyonel teknolojilerdeki başarılardan yararlanarak toplumların hızlı kentleşmenin baskılarını yönetmelerine ve sürdürülebilir, akıllı ve güvenilir enerji ve su temini, ulaşım çözümleri, binalar ve endüstrilere yönelik artan talebi karşılamalarına yardımcı oluyor.

akıllı şehirler.jpeg
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Akıllı Evler

 

Bugünün akıllı evlerinde konfor, güvenlik, tasarım ve enerji verimliliğinde en iyisini hayal edin. ABB AbilityTM, bunu herhangi bir konut binasına hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde getirebilir. Panjur, aydınlatma, ısıtma, iklimlendirme veya kapı iletişimi gibi kontrol edilebilen tüm fonksiyonlar, hayatı daha basit ve akıllı hale getirmek için tasarlanmıştır. Evin kalbi, uzaktan tek bir tuşa dokunarak ya da koltuğunuzun rahatlığında kontrol edilebilir.

akıllı ev.jpeg
Çizgi_Halıcı (1)_edited.png

Akıllı Binalar

 

Basit ve ustaca eylemlerle, enerji talepleri karşılanırken kaynaklar da korunabilir:
daha az etki daha fazla verimlilik, daha az çaba daha fazla üretkenlik ve
daha az atık daha fazla refah haline gelir.
ABB Bina Çözümleri ile daha az daha çok demektir.

akıllı binalar.jpeg
bottom of page